wz

Dodavatelé elektřiny

Firmy dodávající elektrickou energii

POŠLI POPTÁVKU revizní technik elektrických zařízeníCENA DOHODOU bez DPH

PROVEDU REVIZE revize elektro Praha revize hromosvodu Praha revize elektrospotřebičů Praha Praha 6

1/ Dodavatelé Elektřinyelektrika

   3E - Europe Easy Energy
   Amper Market
   Armex Energy
   Bicorn
   Bohemia Energy entity
   Central Energy
   Centropol
   Corasta
   ČEZ Prodej
   E.ON Energie
   Elimon
   Energetické centrum
   Engas
   Global Energy
   LAMA energy
   Lumen Energy
   Nano Energies Trade
   Optimum Energy
   Pražská energetika
   RWE Energie

    Revizní technik elektro-revize a přihlášky ČEZ-PRE

    Revizní technik provádí mimořádné kontroly elektrospotřebičů, hromosvodů, elektrorevize, elektroinstalace.  Výchozí revize elektro a pravidelná revize. Výchozí revize elektrospotřebičů, hromosvodů, elektrorevize, elektroinstalace se dělá po rekonstrukci nebo vybudování nové instalace.Pravidelná revize elektroinstalace, elektrospotřebičů, elektrorevize, hromosvodů se provádí ve lhůtách dle ČSN 331500 a ČSN 3320000-6.
    Pravidelní revize má své termíny i pro revize hromosvodů.

    Elektro revize

    Lhůta na provedení pravidelné elektro revize se stanoví v závislosti na umístění elektrického zařízení v prostoru se zvýšeným rizikem ohrožení osob nebo druhu prostředí v prostoru, ve kterém je elektro zařízení umístěno. Elektro revize je podkladem pro kolaudaci u nově postavených a objektů po rekonstrukci.

    Revize elektro Praha

    Revize elektro je důležitá podle normy ČSN 33 1500 a normy ČSN 33 2000-6-61. V případě požáru pojišťovna zkoumá, zda byly v pořádku elektroinstalace, a v návaznosti na to určuje výši plnění. Pokud budete mít v pořádku veškeré revize elektro tak se vyhnete možným postihům za nedodržení zákona.Každý revizní technik by měl mít příslušné revizní přístroje odpovídající na měření danného zařízení i pro revize elektrospotřebičů.  

    Revize elektro nářadí

    Od 31.12.2010 se provádí revize elektro spotřebičů dle ČSN 33 1600 ed.2.Norma ČSN 33 1600 ed.2 s účiností od 31.12.2010 nahrazuje ČSN 33 1600 z května 1994 a ČSN 331610 z března 2005, které do uvedeného data platí společně s touto normou. Tato norma zjednodušila revize spotřebičů a nářadí do jedné tabulky. Pro revize elektro spotřebičů se provádí v souladu s normou ČSN 33 1610 ed.2..